Каретки (кішки, вагонетки, візки) для талей

Каретка для тельфера або таля – необхідна складова підіймального механізму. За допомогою каретки можна переміщувати вантажі по двотавровій балці, що значно полегшує процес роботи. Приєднавши до механізму каретку, можна значно розширити його можливості та збільшити вантажопідйомність. 

Якщо вам потрібна каретка для талей, купити її ви можете, не виходячи з дому, в нашому інтернет-магазині Емвіл.

Типи кареток

Каретка (візок) – це спеціальний пристрій, який може пересуватися з вантажем по монорейці або двотавровій балці. Використовувати такі пристосування у роботі досить легко.

Візок пересування талі буває таких видів:

  • Безприводний, холостий. Такі каретки призначені для пересування важких предметів ручним способом. При цьому дозволена вага вантажу – не більше 5000 кг. Швидкість переміщення такого візка невисока, оскільки обмежена можливостями людини, яка сама тягне або штовхає каретку.
  • Приводний. Тут людина керує кареткою дистанційно, й механізм рухає візок по двотавру.
  • Електричний. Ця каретка використовується лише з електричним талем. Працює безшумно, від мереж з напругами 220 або 380 В. Можна використовувати для найважчих предметів.

Щоб правильно вибрати пересувний механізм для талі, який буде виконувати всі необхідні функції – звертайтеся до наших фахівців за консультацією.

З чого складаються вагонетки?

Кошик для талей має такі складові:

  1. Колеса.
  2. Привід.
  3. Кріплення для вантажу.
  4. Металеві пластини.

Виготовляються каретки з алюмінію (більш легкі) та чавуну.

Особливості застосування

Каретка пересувна для талі значно полегшує роботу з вантажами та великими вагами, а також:

  • вантаж зберігається цілим, оскільки переміщується в підвішеному стані або по рейках;
  • предмети великої маси можна легко транспортувати, завантажувати чи розвантажувати;
  • візки виготовляються з антикорозійних матеріалів, тому їх можна використовувати як в закритих помешканнях, так і на відкритих майданчиках.

Найчастіше каретки стають у нагоді на складах, у виробничих цехах, в сервісних організаціях з невеликим вантажопотоком і невисокою швидкістю роботи. Крім цього, купити каретку для талі буде гарною ідеєю для автомайстерень та малоповерхового будівництва.

Де купити в Україні?

Інтернет-магазин Emvil пропонує своїм покупцям великий вибір вантажопідйомного обладнання, включаючи тельфер електричний з кареткою або вагонетки окремо.

Вся продукція, яка представлена в нашому магазині, відрізняється високою якістю, довговічністю і доступними цінами.

Як зробити замовлення

Для оформлення замовлення достатньо заповнити коротку форму, вибрати спосіб оплати та доставки. Ми приймаємо оплату як безготівковим розрахунком, так і післяплатою – вибирайте те, що зручно для вас. Замовлення відправляються в короткі строки в будь-який куточок України за допомогою популярних перевізників.

Оптовим клієнтам

Для оптових покупців передбачені знижки. Якщо ви хочете купити партію однотипного товару або підібрати обладнання для сервісного центру – обов’язково поспілкуйтеся з нашим менеджером. Вигідні розцінки та умови чекають на вас.

 

Вверх