Тельфери РА 220В (електричні лебідки)

 

 

 

 

 

 

 

 

Тельфер електричний – це підвісна конструкція, призначення якої підйом та переміщення великих, важких вантажів. Тобто, це та сама лебідка, тільки збільшених розмірів. Найчастіше тельфер застосовується у промисловості, будівництві, на великих складах, тощо. Електричні тельфера для будь-яких потреб ви можете купити за доступною ціною в інтернет-магазині Емвіл.

Особливості конструкції

Електрична лебідка (тельфер), завдяки своїм підвищеним вантажопідйомним властивостям, широко використовується в будівництві та на виробництвах як окремо, так і в складі цілої підйомної системи.

Електрична талька по своїй конструкції майже не відрізняється від лебідки.

Елементи тельфера:

 1. Кріпильний кронштейн з гвинтами.
 2. Електричний мотор.
 3. Барабан зі сталевим тросом.
 4. Гак для зачеплення вантажу.
 5. Обмежувач.
 6. Важіль вимикача.
 7. Блок керування.

Електронний блок керування встановлюють на відстані в півтора метри від самого тельфера, що дає змогу зручно користуватися та управляти обладнанням. Також, електричні талі можна доукомплектовувати різними спецблоками, устаткуванням, конструкцією з поворотною балкою, що значно розширює можливості  механізму.

Переваги

Тельфер 220B має такі плюси:

 • Компактність конструкції
 • Підвищена безпека управління та роботи
 • Витривалість та довговічність

Електричний тельфер, ціна якого в нашому інтернет-магазині доступна широкому колу покупців, простий та зручний в експлуатації.

Правила безпеки та рекомендації

 Дуже важливо дотримуватись правил безпеки під час роботи з обладнанням:

 • Не перевантажувати електромотор тельфера. Правильний хід роботи обладнання: 20-25 хвилин під навантаженням, перерва.
 • Правильно вибирати подовжувач для під’єднання до джерела струму. Якщо довжина подовжувача до 20 метрів, то переріз кабеля має бути мінімум 1,5 мм в діаметрі. А якщо кабель більше 20 метрів, то переріз має сягати 2,5 мм.
 • Треба постійно контролювати натяг й довжину тросу. Трос не повинен повністю розмотуватися й намотуватися в положенні «реверс».  Це може призвести до заплутування троса й відключення кінцевого вимикача.

Важливо: Якщо трос пошкоджений, він потребує негайної заміни. Використовувати такий трос небезпечно!

Де купити тельфер електричний в Україні?

Щоб придбати потрібний товар й не помилитись у виборі, звертайтесь до нашого інтернет-магазину Emvil. Ми пропонуємо великий асортимент підйомної техніки найкращої якості за доступними цінами. Представлені у нас тельфери відрізняються відмінними експлуатаційними характеристиками, надійністю і довговічністю.

Щоб замовити обране обладнання, скористайтесь зручною формою замовлення й оформіть покупку за декілька хвилин. У разі виникнення будь-яких питань ви можете зв'язатися з нашими спеціалістами й отримати кваліфіковану допомогу з вибором та консультацію.

Доставка товарів здійснюється в короткі терміни по всій території країни. Ми співпрацюємо з популярними українськими перевізниками.

 

Вверх