Лнацюги для талей

Ланцюг для талі – одна з незмінних частин більшості підіймальних механізмів, яка інколи потребує заміни.

Купити ланцюг й інші витратні матеріали для пристроїв з переміщення та піднімання вантажів ви можете за доступною ціною в інтернет-магазині Емвіл.

Різновиди ланцюгів

Ланцюги для талей існують у двох виконаннях:

  1. Т-ланцюги підходять для механізмів, які працюють на невеликій швидкості та виготовлені з міцних матеріалів. Однак використовувати Т-ланцюг заборонено в абразивному (агресивному) середовищі.
  2. Ланцюги DAT-виконання виробляють з високоміцного загартованого металу і використовують для обладнання з механічним приводом. Такі ланцюга більш зносостійкі та довговічні, відмінно витримують високі швидкості та навантаження.

Щоб купити ланцюг для талі й використовувати його безпечно й тривалий час, необхідно взяти до уваги матеріал, з якого зроблений товар. Також потрібно передбачити умови, в яких пристосування буде експлуатуватися та його максимальні навантаження.

Де придбати в Україні?

Інтернет-магазин Емвіл пропонує покупцям великий вибір ланцюгів різного діаметру для талей за доступною приємною ціною. Оформити замовлення можна в два кліка, вибравши форму оплати та доставки. Ми відправляємо товар по всій Україні.

У разі виникнення будь-яких питань звертайтесь до наших товариських фахівців по допомогу.


Вверх