Талі ланцюгові

Немає в наявності

4

1 560 грн

Таль ланцюгова ручна – необхідне обладнання на будь-якому підприємстві. З його допомогою можна швидко та легко підвісити, пересунути матеріали різної ваги. Таке пристосування значно економить час і полегшує роботу.

Талі й тельфери можна купити в інтернет-магазині Емвіл за доступною ціною.

Принцип роботи

Таль або тельфер ручний – це конструкція, яка застосовується для підйому важких вантажів, верстатів та інших масивних предметів на вибрану висоту.

Пристрій має два ланцюги: перший здійснює процес тяги, а другий відповідає за підняття вантажу. Механізм розміщується над вантажем за допомогою гачка, а потім оператор починає приводити в дію ланцюг (тягнути його), завдяки чому піднімається вантаж.

Види талей

Залежно від встановленого підйомного механізму талі поділяються на:

  • Шнекові (черв’ячні). Особливо зручно їх використовувати в невеличких автомайстернях, наприклад, щоб зняти двигун з автомобіля. Також застосовують для ремонтів та монтажних робіт.
  • Шестеренні. Для підйому вантажу використовується зубчасте колесо. Ця ручна таль більш компактна, швидше пересуває вантажі та дозволяє працювати з великими вагами.

Переваги

 Ручні талі мають безліч плюсів, серед яких:

  • компактні розміри, що дозволяє використовувати обладнання в невеликих приміщеннях;
  • не потребують багато часу для підготовки та встановлення;
  • економія електроенергії, бо працюють в ручному режимі.

Також, всі талі з ланцюгами більш довговічні, витривалі, прості в експлуатації та обслуговуванні.

Як вибрати ручний таль

Вирішивши придбати талі ланцюгові, треба звертати увагу на такі параметри:

  • Вантажопідйомність. На яку максимальну вагу розрахований пристрій.
  • Висота підйому. Вона залежить від довжини ланцюга. В цьому випадку потрібно враховувати висоту приміщення, де будуть використовувати обладнання.
  • Вага механізму. Попередньо треба визначитись: потрібен стаціонарний таль, який встановлюється на певному місці, або пристосування буде пересуватися.
  • Матеріал ланцюгів та зубчастого колеса. Найкраще вибирати ланцюги з покриттям з цинку або воронованого металу, які максимально захищені від іржі та не піддаються корозії. Зубчасте колесо краще брати з легованої сталі. 
  • Наявність важеля. Використання лебідки або таля з важелем набагато зручніше.

Виробники підйомних механізмів завжди вказують всі необхідні показники в характеристиках товару.

Де купити в Україні?

Вам потрібно купити таль ланцюгову в гараж або для інших нескладних робіт? Інтернет-магазин Емвіл пропонує широкий асортимент сертифікованих підйомних механізмів, серед яких і ручний таль. Ціни на обладнання вас приємно здивують.

Як купити

Для оформлення покупки буде потрібно всього кілька хвилин, адже ми зробили все, щоб форма замовлення була максимально простою та зручною. Оплата товару проводиться як безготівковим розрахунком, так і післяплатою. Доставляємо товари по всій Україні.

Знижки оптовим клієнтам

Зручні умови співпраці, великі знижки, кваліфіковані консультації та спілкування з досвідченими фахівцями гарантовано.

 

Вверх