Статті

10 основних аспектів безпеки при експлуатації талей та лебідок: правила та рекомендації

10 основних аспектів безпеки при експлуатації талей та лебідок: правила та рекомендації

    Безпека при роботі з талями та лебідками є важливим аспектом у промисловій сфері. Незалежно від того, чи використовуються вони на будівельних майданчиках, у складських приміщеннях або на виробничих ділянках, дотримання правил та рекомендацій щодо безпечної експлуатації є базою запобігання травмам у працівників, нещасних випадків або аварійних ситуацій та передчасного виходу з л..

14.04.2024
0
116
Тельфер EMVIL - робота в м'ясному цеху

Тельфер EMVIL - робота в м'ясному цеху

Приклад роботи електротельфера ЕМВІЛ (електроталі) на дільниці м'ясного цеху.   ..

28.03.2024
0
127
Лебідка та таль – у чому відмінність?

Лебідка та таль – у чому відмінність?

Сучасний світ сповнений різноманітних механізмів, які полегшують наше повсякденне життя та збільшують продуктивність праці. Невід'ємною частиною цього світу є вантажопідйомні пристрої. Історія цих механізмів сягає корінням у глибоке минуле: перші лебідки використовувалися ще в давнину, і з тих пір вони зазнали значних змін і вдосконалень. Сьогоднішні талі та лебідки не лише полегшують переміщення ..

01.03.2024
0
206
Тельфер EMVIL  - робота в гаражі

Тельфер EMVIL - робота в гаражі

Приклад роботи нашого електретельфера (електроталі з механічною кареткою) у гаражі. ..

21.02.2024
0
158
Тельфери: принцип роботи, різновиди

Тельфери: принцип роботи, різновиди

Вантажопідйомні механізми, які відіграють ключову роль у промисловості, використовуються для підйому та переміщення вантажів. Тельфери у цьому контексті є невід'ємною частиною цієї групи пристроїв та беруть участь у багатьох виробничих та будівельних процесах. У цьому тексті розглянемо сутність та функціональні характеристики тельферів, особливості конструкції, а також їх застосування у різних гал..

31.01.2024
0
238
Посібник з підбору лебідки для гаража або СТО

Посібник з підбору лебідки для гаража або СТО

Вступ У сучасному світі, коли гараж стає невід'ємною частиною нашого життя, зручність та функціональність просто необхідні. І одним із незамінних інструментів для гаража стала лебідка. Лебідка в гаражі – це не просто пристрій для підняття важких предметів, це надійний помічник, що забезпечує зручність та безпеку під час виконання різних завдань. При виборі лебідки важливо врахувати не лише ї..

02.12.2023
0
348
Таль та тельфер – у чому різниця?

Таль та тельфер – у чому різниця?

Талі та тельфери - це надійні та ефективні вантажопідйомні пристрої, які відіграють важливу роль у різних галузях промисловості та побуті. Незважаючи на їх схожі призначення, між цими термінами існує істотна відмінність як у базовій конструкції, так і в області поставлених завдань. Талі ідеально підходять для вертикального переміщення вантажів і часто використовуються у невеликих промислових та..

18.09.2023
0
896

Вверх