Лебідки черв'ячні VS

Ручні лебідки та талі – невід'ємна складова виконання різних процесів на виробництві, під час будівництва, вирішення побутових завдань тощо.

Сьогодні споживачеві пропонується великий асортимент вантажопідіймального обладнання, серед якого великий попит мають лебідки з ручним способом роботи. Купити це обладнання за приємними цінами ви можете в нашому інтернет-магазині Emvil.

Застосування

Лебідка механічна має невеликі, компактні розміри, тому її використовують в самих різних сферах діяльності людини. Насамперед, для ручного піднімання вантажів та їх переміщення. Крім цього, обладнання можна використовуватися як:

  • храповий механізм (заскочник);
  • приводний механізм;
  • вантажоупорне гальмо;
  • лебідка для човнового причепа.

При необхідності пристрій можна вдосконалити, змонтувавши спеціальні блоки. Вони змінюють напрямок тягового зусилля, яке передається від механізму, що збільшує функціональні можливості лебідки.

Особливості конструкції

Лебідка червячна має не дуже складну конструкцію. Підіймання та переміщення вантажів здійснюється за допомогою черв'ячної пари (шнекової передачі). Складається пристрій з барабана, міцного троса і рукоятки.

Для того, щоб привести в дію механізм, оператору потрібно обертати ручку, яка запускає в хід черв'ячний редуктор і барабан. Багато моделей мають спеціальні фіксатори на рукоятці, які запобігають мимовільне розмотування троса.

Встановлювати лебідки такої конструкції потрібно на рівних нерухомих поверхнях. У разі, якщо механізм треба прикріпити до опорної балки, в ньому просвердлюють отвори, а для кріплення використовуються анкерні болти.

Крім цього, лебідка ручна, ціна якої доступна для всіх покупців нашого магазину, має міцний корпус, що гарантує її довговічність і надійність.

Переваги обладнання

Черв'ячні лебідки мають багато плюсів:

  • простота в експлуатації;
  • можливість використовувати як на відкритих, так і на закритих майданчиках;
  • невелика вага і компактні розміри (більшість моделей важить близько 10-13 кг);
  • велика висота підйому (до 35 метрів);
  • довговічність і надійність;
  • можливість застосовувати в важкодоступних місцях.

Проводити роботи з вантажами дозволяється при температурі від -20 до +40 градусів.

Де купити в Україні?

Не знаєте, де купити ручну лебідку? Відвідайте наш інтернет-магазин Емвіл. Ви будете вражені асортиментом та приємними цінами. Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки якісні та сертифіковані товари від перевірених виробників.

Для оформлення замовлення досить заповнити коротку форму, вибрати спосіб доставки та оплати. Клієнти можуть оплатити товар як безготівковим розрахунком, так і післяплатою при отриманні.

Доставлення товару здійснюється за допомогою популярних українських транспортних компаній в будь-який куточок нашої країни в короткі терміни. При замовленні на суму більше 500 грн., ми даруємо безкоштовну доставку.

 

Вверх