Лебідки електричні для позашляховиків та квадроциклів

Лебідка для авто – один з найнеобхідніших атрибутів для тих, хто не може жити без екстриму та активного відпочинку. Іноді цей простий механізм може стати справжнім рятівником на полюванні, риболовлі або під час проведення змагань по бездоріжжю.

Придбати автомобільну лебідку за вигідною ціною ви можете в інтернет-магазині Емвіл.

Переваги

Лебідка електрична автомобільна найчастіше обирається власниками позашляховиків та квадроциклів, оскільки найкраще виконує свої функції.

Плюси таких лебідок:

 • Компактність, достатня потужність та чудова швидкість роботи.
 • Швидкий та простий монтаж.
 • Вони працюють автономно і не навантажують двигун автомобіля. Все це дозволяє, за допомогою такої лебідки, швидко витягнути машину, яка застрягла, без сторонньої допомоги.

А найкраще досягнення виробників в тому, що електролебідка відмінно захищена від потрапляння бруду, пилу, вологи, що значно підвищує її зносостійкість, довговічність та дає можливість використовувати в екстремальних умовах.

Конструкція пристрою

Лебідка на Ниву та для іншого транспорту складається з декількох вузлів:

 • барабан для намотування троса;
 • електромотор (найбільш популярна лебідка 12 вольт);
 • редуктор.

Редуктор призначений для транспортування та збільшення тягового зусилля. Поруч з ним часто розташовується важіль зчеплення, який є необхідним для від'єднання барабана від приводу в разі, якщо трос потрібно розмотувати самостійно. Керування лебідкою здійснюється за допомогою блоку реле, який розміщується на корпусі.

Як правильно вибрати?

Щоб купити лебідку на авто й потім не жалкувати, рекомендуємо дотримуватись таких правил вибору:

 • Звернути увагу на тягове зусилля пристрою, що є ключовим параметром. Позначається воно в фунтах або кілограмах.
 • Продумати завчасно, в яких умовах буде використовуватися механізм.
 • Важливо з'ясувати, з якого матеріалу є трос. Раніше використовувалися тільки сталеві троси, сьогодні ж існують і синтетичні, які навіть міцніше металевих.
 • Чим більше авто підходить для бездоріжжя, тим потужніше потрібно вибирати обладнання.
 • Враховуйте габарити авто. Потужні лебідки не варто вибирати для невеликих автомобілів, оскільки надмірне тягове зусилля може негативно вплинути на кузов. А лебідка на УАЗ або позашляховик може бути будь-яка.

Ще один важливий параметр – швидкість намотування троса. Чим вона вища, тим швидше лебідка витягне автомобіль.

Правила установки

Автомобільна лебідка встановлюється досить просто. Часто її кріплять на передній частині машини. При цьому бампер доведеться демонтувати або навіть обрізати, щоб встановити спеціальний майданчик (платформу) для лебідки.

Практично всі моделі механізмів можна монтувати на будь-яке авто, але іноді трапляються винятки, тому перед покупкою варто з’ясувати чи підійде лебідка для вашого транспорту.

Де купити в Україні?

Шукаєте пристрій для човна, позашляховика або квадроцикла? Або вам потрібна лебідка на любий механізм з живленням 12В, ціна якої бюджетна й не б’є по гаманцю? Вам саме до нас!

Інтернет-магазин Emvil пропонує широкий вибір потужних електролебідок, які врятують вас в будь-якій ситуації. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, тому відповідаємо за якість продукції. Отримати замовлення можна в будь-якому куточку України – ми співпрацюємо з відомими перевізниками.

Замовляйте товар онлайн – це зручно й швидко. На всі питання можуть відповісти наші співробітники. Вони кваліфіковано проконсультують й допоможуть обрати найкращий варіант.


Вверх