Запчастини для ланцюгових лебідок

Виберіть підкатегорію

Лебідки – найпоширеніші підіймальні механізми, які людина використовує в будь-яких сферах своєї діяльності. Час від часу вони можуть виходити з ладу. Щоб відновити роботу пристрою, потрібні спеціальні деталі. Купити запчастини для талей ви можете за найвигіднішими цінами в нашому інтернет-магазині Emvil.

Особливості обслуговування лебідок

Не зважаючи на те, що талі – досить міцне та надійне обладнання, воно інколи вимагає заміни комплектуючих і складових частин. Причиною цього є знос, постійна робота в важких, складних умовах.

Не варто забувати, що перед кожним початком роботи обладнання обов'язково треба перевіряти:

  • Гак для талі. На ньому мають бути відсутні будь-які пошкодження.
  • Ланцюг. Через перевищення вантажопідйомності механізму, ланцюг може деформуватися і вимагати заміни.
  • Переліжка для талі. Фрикційна прокладка теж може зношуватися при постійній роботі.

Після використання потрібно обладнання обов'язково очищати від забруднень і дотримуватися правил зберігання.

Запчастини, які можуть знадобитися

Конструкція ланцюгової лебідки не дуже складна, тому і замінних частин не так вже і багато. Це може бути:

  • ролик направляючий;
  • прокладка (переліжка);
  • приводне колесо;
  • шестерня для талі;
  • приводний вал для талі.

Саме ці деталі обладнання найчастіше всього підлягають надмірним навантаженням і зношуються. Щоб ланцюгова лебідка працювала якомога довше, потрібно регулярно стежити за її станом і при необхідності замінювати окремі вузли.

Щоб придбати саме ту деталь –  вал для талі або шестерню, які підходять для вашого обладнання, перед покупкою зверніться за порадою до наших фахівців.

Де купити запчастини в Україні?

Інтернет-магазин Емвіл пропонує великий вибір запчастин для ланцюгових талей. У нас ви можете вигідно й швидко придбати приводне колесо, шестерні, ролики, прокладки і багато іншого. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, тому гарантуємо якість і надійність запасних частин.

Оформити замовлення можна в лічені хвилини, а отримати свій товар – за 3-4 дні. Доставка можлива по всій території країни – ми співпрацюємо з популярними перевізниками.


Вверх